Tilbake til statistikk

Aksel S

34 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 25 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Aksel S mot Øyvind2 kamper · sist 11.06.2026
0–2
Klubbkveld 11.06.2026
11.06.2026
Runde 16Tap
Klubbkveld 14.05.2026
14.05.2026
Runde 16Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Atle220100%28.05.2026
Christer220100%22.10.2026
Espen H220100%02.07.2026
Niklas S220100%13.08.2026
Odin21150%22.10.2026
Simon21150%11.06.2026
Andreas K2020%13.08.2026
Henrik2020%22.10.2026
Øyvind2020%11.06.2026
Anders110100%14.05.2026
Andreas Wright110100%28.05.2026
Christian P110100%21.05.2026
Emil M110100%11.06.2026
Emma110100%13.08.2026
Gabriel w110100%21.05.2026
Gøran110100%22.10.2026
Lars Yngve110100%14.05.2026
Lasse110100%21.05.2026
Paul110100%13.08.2026
Ante1010%28.05.2026
Håvard1010%14.05.2026
Kjell-Arne1010%02.07.2026
Mindaugas1010%21.05.2026
Nicolai1010%02.07.2026
Vegar1010%13.08.2026