Tilbake til statistikk

Andreas P

171 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 57 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Andreas P mot Anders7 kamper · sist 17.02.2026
4–3
Klubbkveld 19.02.2026
17.02.2026
Runde 22–0Seier
klubbkveld 14.5
15.05.2025
Runde 10–2Tap
Klubbkveld 31.3
31.03.2025
Runde 16Tap
Klubbkveld 16.1
16.01.2025
Runde 10–2Tap
Klubbkveld 5.9
05.09.2024
Runde 32–0Seier
Klubbkveld 5.9
05.09.2024
KvartfinaleSeier
Klubbkveld 11.4
11.04.2024
Runde 32–0Seier
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Nicolai101910%13.11.2025
Vegar9090%14.08.2025
Martin85363%06.11.2025
Stian75271%17.02.2026
Anders74357%17.02.2026
Ronny72529%28.08.2025
Hege64267%10.04.2025
Ante63350%12.02.2026
Sebastian54180%12.03.2026
ole-Andre53260%06.02.2025
Øyvind52340%09.10.2025
Ola51420%20.03.2025
Oxana440100%12.02.2026
Simon440100%17.02.2026
Andreas K43175%12.03.2026
Gunnar43175%14.08.2025
Lasse43175%16.10.2025
Merethe43175%12.02.2026
Rita41325%13.11.2025
Oskar330100%28.08.2025
Simen330100%12.03.2026
Kjell-Arne32167%12.03.2026
Thomas32167%09.01.2025
Raymond31233%09.01.2025
Britt I220100%18.04.2024
Espen k220100%06.11.2025
Henrik H220100%13.11.2025
Ingerid220100%16.10.2025
Johan220100%09.10.2025
Rolf220100%10.10.2024
Sondre220100%19.12.2024
Stein Erik220100%12.12.2024
Svein Arne220100%15.05.2025
Svein Olav220100%19.09.2024
Ørjan M21150%13.11.2025
Christian2020%09.10.2025
Fred A2020%12.02.2026
Kjetil2020%11.04.2024
Marius2020%30.01.2025
Christer110100%12.03.2026
Gabriel 110100%31.03.2025
Henrik110100%20.03.2025
Håvard110100%15.05.2025
Ida110100%18.04.2024
Ingunn110100%04.04.2024
Ken-Marius110100%17.02.2026
Lasse Mikael110100%08.05.2025
Markus110100%10.04.2025
Sara110100%06.02.2025
Silje110100%09.10.2025
Espen H1010%17.02.2026
Helge1010%10.10.2024
Håkon1010%05.06.2025
Mikkel E1010%06.11.2025
Mikki1010%05.09.2024
Oddny1010%08.02.2024
Sissel1010%02.05.2024
Statistikk: Andreas P - Tromsø Dartklubb