Tilbake til statistikk

Andreas P

171 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 57 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Andreas P mot Helge1 kamper · sist 10.10.2024
0–1
Klubbkveld 10.10
10.10.2024
Runde 30–2Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Nicolai101910%13.11.2025
Vegar9090%14.08.2025
Martin85363%06.11.2025
Stian75271%17.02.2026
Anders74357%17.02.2026
Ronny72529%28.08.2025
Hege64267%10.04.2025
Ante63350%12.02.2026
Sebastian54180%12.03.2026
ole-Andre53260%06.02.2025
Øyvind52340%09.10.2025
Ola51420%20.03.2025
Oxana440100%12.02.2026
Simon440100%17.02.2026
Andreas K43175%12.03.2026
Gunnar43175%14.08.2025
Lasse43175%16.10.2025
Merethe43175%12.02.2026
Rita41325%13.11.2025
Oskar330100%28.08.2025
Simen330100%12.03.2026
Kjell-Arne32167%12.03.2026
Thomas32167%09.01.2025
Raymond31233%09.01.2025
Britt I220100%18.04.2024
Espen k220100%06.11.2025
Henrik H220100%13.11.2025
Ingerid220100%16.10.2025
Johan220100%09.10.2025
Rolf220100%10.10.2024
Sondre220100%19.12.2024
Stein Erik220100%12.12.2024
Svein Arne220100%15.05.2025
Svein Olav220100%19.09.2024
Ørjan M21150%13.11.2025
Christian2020%09.10.2025
Fred A2020%12.02.2026
Kjetil2020%11.04.2024
Marius2020%30.01.2025
Christer110100%12.03.2026
Gabriel 110100%31.03.2025
Henrik110100%20.03.2025
Håvard110100%15.05.2025
Ida110100%18.04.2024
Ingunn110100%04.04.2024
Ken-Marius110100%17.02.2026
Lasse Mikael110100%08.05.2025
Markus110100%10.04.2025
Sara110100%06.02.2025
Silje110100%09.10.2025
Espen H1010%17.02.2026
Helge1010%10.10.2024
Håkon1010%05.06.2025
Mikkel E1010%06.11.2025
Mikki1010%05.09.2024
Oddny1010%08.02.2024
Sissel1010%02.05.2024
Statistikk: Andreas P - Tromsø Dartklubb