Tilbake til statistikk

Andreas k

559 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 110 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Andreas k mot Nicolai29 kamper · sist 27.08.2026
12–17
Klubbkveld 27.08.2026
27.08.2026
Runde 16Seier
Klubbkveld 28.05.2026
28.05.2026
Runde 11–2Tap
Klubbkveld 07.05.2026
06.05.2026
Runde 30–2Tap
Klubbkveld 30.04.2026
30.04.2026
Runde 31–2Tap
Klubbkveld 30.04.2026
30.04.2026
SemifinaleSeier
Klubbkveld 05.03.2026
01.03.2026
Semifinale (B-cup)Tap
Klubbkveld 26.02.2026
23.02.2026
Runde 22–1Seier
Klubbkveld 12.02.2026
12.02.2026
Runde 32Tap
Klubbkveld 11.12.2025
11.12.2025
Runde 30–2Tap
Klubbkveld 02.10
02.10.2025
Runde 11–2Tap
Klubbkveld 18.9
18.09.2025
Runde 20–2Tap
Klubbkveld 31.7
31.07.2025
Runde 16Seier
Klubbkveld 12.6
12.06.2025
Runde 11–2Tap
Klubbkveld 05.06
05.06.2025
Runde 22–0Seier
klubbkveld 06.03.25
06.03.2025
Runde 16Seier
Klubbkveld 20.2
20.02.2025
Runde 16Tap
Klubbkveld 13.2
13.02.2025
Runde 21–2Tap
klubbkveld 30.01.25
30.01.2025
Runde 16Tap
Klubbkveld 9.1.25
09.01.2025
KvartfinaleSeier
Klubbkveld 12.12
12.12.2024
Runde 12–0Seier
Klubbkveld 12.12
12.12.2024
Runde 16Seier
04.12
05.12.2024
SemifinaleSeier
Klubbkveld 10.10
10.10.2024
Runde 31–2Tap
Klubbkveld 10.10
10.10.2024
KvartfinaleTap
Klubbkveld 26.9
26.09.2024
SemifinaleTap
Torsdag 8.8
08.08.2024
KvartfinaleSeier
klubbkveld 4 juli 2024
04.07.2024
Runde 21–3Tap
Klubbkveld 15.2.24
15.02.2024
Runde 16Seier
Klubbkveld 08.02.24
08.02.2024
KvartfinaleTap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Sebastian31181358%22.10.2026
Nicolai29121741%27.08.2026
Ante28131546%24.09.2026
Vegar2642215%22.10.2026
Øyvind2351822%15.10.2026
Kjell-Arne2113862%08.10.2026
Thomas1814478%24.09.2026
ole-Andre179853%15.10.2026
Ola1661038%17.09.2026
Ronny1512380%17.09.2026
Lasse12120100%13.08.2026
Simon12120100%25.06.2026
Rita128467%08.10.2026
Stian128467%09.07.2026
Anders125742%15.07.2026
Christian123925%18.06.2026
Ørjan11110100%22.10.2026
Espen k119282%28.05.2026
Henrik118373%22.10.2026
Martin105550%15.10.2026
Mindaugas104640%23.07.2026
Espen H98189%22.10.2026
Hege96367%15.10.2026
Oxana880100%03.09.2026
Merethe84450%12.06.2025
Emil M660100%15.10.2026
Lasse Mikael660100%01.10.2026
Sara660100%22.10.2026
Britt I65183%06.05.2026
Simen550100%23.04.2026
Niklas S54180%20.08.2026
Emma440100%01.10.2026
Gunnar440100%31.03.2025
Ingerid440100%14.05.2026
Marius440100%01.10.2026
Vigdis440100%17.09.2026
Espen43175%16.12.2025
Fred A43175%15.10.2026
Andreas P41325%12.03.2026
Christer330100%10.09.2026
Håvard330100%26.03.2026
Johan Ante330100%15.10.2026
Silje330100%24.09.2026
Arnt32167%08.05.2025
Gabriel 32167%15.01.2026
Mikkel E32167%08.04.2026
Odin32167%18.06.2026
Rolf32167%19.12.2024
Simon Bower31233%17.09.2026
Sissel31233%24.10.2024
Kjetil3030%25.04.2024
Aksel S220100%13.08.2026
Andreas Wright220100%14.05.2026
Atle220100%25.06.2026
Bjørn Ola220100%23.04.2026
Gabriel w220100%01.05.2025
Gøran220100%24.09.2026
Ida220100%25.04.2024
Lars Yngve220100%06.05.2026
meka220100%11.09.2025
Raymond220100%09.01.2025
Stig Morten220100%22.10.2026
Kim Remi21150%28.05.2026
Svein Arne21150%12.03.2026
Lars Georg2020%31.10.2024
Oskar2020%27.08.2026
Adrian110100%18.06.2026
Andreas S110100%02.07.2026
Britt110100%17.10.2024
Christian P110100%16.04.2026
Daniel AA110100%19.06.2025
Erik K110100%16.12.2025
Erlend F110100%06.05.2026
Even110100%18.06.2026
Fredrik110100%09.10.2025
Fredrik Nilsen110100%13.03.2025
Håkon110100%29.05.2025
Ivar110100%22.01.2026
Jan110100%10.09.2026
Jon Gunnar110100%20.08.2026
Jon Mikkel110100%12.03.2026
Jonas110100%27.03.2025
Julie110100%08.01.2026
Juuso110100%09.07.2026
Ken-Marius110100%23.04.2026
Lars g110100%06.03.2025
Lars M110100%13.08.2026
Markus110100%06.02.2025
Mathias110100%05.12.2024
Nikita110100%05.06.2025
Nils Johan110100%25.06.2026
Patrik110100%21.11.2024
Sondre110100%04.02.2024
Stein Erik110100%14.11.2024
Stig Emil110100%21.03.2024
Svein110100%03.07.2025
Svein Olav110100%06.06.2024
Svein Ole110100%24.10.2024
Tom110100%05.02.2026
Tom A110100%18.06.2026
Vebjørn110100%16.04.2026
Ørjan M110100%05.06.2025
Frode1010%04.02.2024
Geir Arne1010%22.08.2024
JP1010%22.08.2024
Morten1010%31.07.2025
Oddny1010%08.02.2024
Robert1010%15.08.2024
Roy1010%23.07.2026
Sigmunn1010%15.02.2024
Statistikk: Andreas k - Tromsø Dartklubb