Tilbake til statistikk

Erik K

14 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 11 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Erik K mot Andreas K1 kamper · sist 16.12.2025
0–1
Klubbkveld 16.12.2025
16.12.2025
Runde 20–2Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Vegar220100%16.12.2025
Espen H2020%16.12.2025
Espen k2020%11.12.2025
Bjørn Ola110100%11.09.2025
Martin110100%11.12.2025
Andreas K1010%16.12.2025
Fredrik1010%16.12.2025
Johan1010%11.12.2025
meka1010%11.09.2025
Oxana1010%11.09.2025
Thomas1010%11.12.2025
Statistikk: Erik K - Tromsø Dartklubb