Tilbake til statistikk

Lars Georg

51 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 29 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Lars Georg mot Kjetil1 kamper · sist 04.02.2024
1–0
Kretsmesterskap 04.02.24
04.02.2024
FinaleSeier
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Vegar64267%28.12.2024
Merethe43175%19.12.2024
Nicolai43175%31.10.2024
ole-Andre32167%20.03.2025
Ante31233%12.09.2024
Andreas K220100%31.10.2024
Svein Olav220100%28.12.2024
Geir Arne21150%18.05.2024
Ola21150%19.12.2024
Ronny21150%28.12.2024
Anders2020%20.03.2025
Christian2020%19.12.2024
Andreas R110100%22.08.2024
Frode110100%04.02.2024
Gabriel 110100%31.10.2024
Gunnar110100%28.12.2024
Hege110100%22.08.2024
Ingerid110100%28.12.2024
Kjetil110100%04.02.2024
Rita110100%19.12.2024
Sebastian110100%04.02.2024
Sissel110100%31.10.2024
Stein Erik110100%09.05.2024
Stig Morten110100%18.05.2024
Øyvind110100%31.10.2024
JP1010%22.08.2024
Kjell-Arild1010%04.02.2024
Martin1010%31.10.2024
Simon1010%20.03.2025
Statistikk: Lars Georg - Tromsø Dartklubb