Tilbake til statistikk

Lars Georg

51 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 29 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Lars Georg mot Vegar6 kamper · sist 28.12.2024
4–2
Julecup 2024
28.12.2024
Runde 10–3Tap
Klubbkveld 19.12
19.12.2024
SemifinaleSeier
Klubbkveld 31.10
31.10.2024
FinaleSeier
Klubbkveld 22.8
22.08.2024
FinaleTap
Klubbkveld 9.5
09.05.2024
Runde 32–1Seier
Kretsmesterskap 04.02.24
04.02.2024
SemifinaleSeier
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Vegar64267%28.12.2024
Merethe43175%19.12.2024
Nicolai43175%31.10.2024
ole-Andre32167%20.03.2025
Ante31233%12.09.2024
Andreas K220100%31.10.2024
Svein Olav220100%28.12.2024
Geir Arne21150%18.05.2024
Ola21150%19.12.2024
Ronny21150%28.12.2024
Anders2020%20.03.2025
Christian2020%19.12.2024
Andreas R110100%22.08.2024
Frode110100%04.02.2024
Gabriel 110100%31.10.2024
Gunnar110100%28.12.2024
Hege110100%22.08.2024
Ingerid110100%28.12.2024
Kjetil110100%04.02.2024
Rita110100%19.12.2024
Sebastian110100%04.02.2024
Sissel110100%31.10.2024
Stein Erik110100%09.05.2024
Stig Morten110100%18.05.2024
Øyvind110100%31.10.2024
JP1010%22.08.2024
Kjell-Arild1010%04.02.2024
Martin1010%31.10.2024
Simon1010%20.03.2025
Statistikk: Lars Georg - Tromsø Dartklubb