Tilbake til statistikk

Lasse Mikael

183 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 67 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Lasse Mikael mot Emil M1 kamper · sist 15.07.2026
1–0
Klubbkveld 16.07.2026
15.07.2026
Kvartfinale (B-cup)Seier
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Espen H92722%15.07.2026
Ørjan84450%08.10.2026
Marius73443%15.10.2026
Oxana73443%08.10.2026
Lasse71614%24.09.2026
Vegar7070%01.10.2026
Simon64267%23.04.2026
Nicolai62433%15.10.2026
Andreas K6060%01.10.2026
Ante6060%21.05.2026
Henrik6060%20.08.2026
Kjell-Arne6060%12.02.2026
Stian6060%16.12.2025
Mikkel E5050%23.04.2026
Thomas5050%15.10.2026
Jan42250%08.10.2026
Ken-Marius4040%20.08.2026
Espen k31233%01.03.2026
Fredrik31233%06.11.2025
Silje31233%12.06.2025
Niklas S3030%08.10.2026
Sebastian3030%15.10.2026
Øyvind3030%29.01.2026
Andreas Wright220100%14.05.2026
Gunnar220100%06.05.2026
Lars M220100%06.11.2025
Nils Olaf220100%18.03.2026
Oskar220100%12.06.2025
Andreas S21150%18.09.2025
Britt I21150%09.10.2025
Christer21150%12.03.2026
Gabriel 21150%15.01.2026
Ingerid21150%30.10.2025
Martin21150%18.09.2025
Merethe21150%12.03.2026
Svein Arne21150%21.05.2026
Mindaugas2020%11.06.2026
Ola2020%23.04.2026
Simon Bower2020%20.08.2026
Andreas F110100%06.05.2026
Christian P110100%21.05.2026
Dana110100%11.06.2026
Emil M110100%15.07.2026
Henrik H110100%29.01.2026
Ivar110100%04.12.2025
Johan Ante110100%18.03.2026
Lars Yngve110100%14.05.2026
Stig-Emil110100%23.04.2026
Vigdis110100%01.03.2026
Andreas P1010%08.05.2025
Atle1010%26.03.2026
Fred A1010%12.02.2026
Gabriel w1010%26.03.2026
Gøran1010%14.05.2026
Hans Petter1010%08.04.2026
Hege1010%04.09.2025
Johan1010%28.08.2025
John Arne1010%30.10.2025
Odin1010%24.04.2025
Ole Johan Triumf1010%18.03.2026
ole-Andre1010%06.03.2025
Rita1010%09.10.2025
Ronny1010%15.07.2026
Roy1010%10.07.2025
Simen1010%25.09.2025
Svein1010%03.07.2025
Vidar E1010%06.03.2025