Tilbake til statistikk

Lasse Mikael

183 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 67 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Lasse Mikael mot Vegar7 kamper · sist 01.10.2026
0–7
Klubbkveld 01.10.2026
01.10.2026
Runde 10–3Tap
Klubbkveld 01.10.2026
01.10.2026
Runde 32Tap
Klubbkveld 29.01.2026
29.01.2026
Runde 20–2Tap
Klubbkveld 16.12.2025
16.12.2025
Runde 30–2Tap
klubbkveld 10.07
10.07.2025
Runde 30–2Tap
Klubbkveld 13.03.25
13.03.2025
Runde 10–2Tap
Klubbkveld 20.2
20.02.2025
Runde 10–2Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Espen H92722%15.07.2026
Ørjan84450%08.10.2026
Marius73443%15.10.2026
Oxana73443%08.10.2026
Lasse71614%24.09.2026
Vegar7070%01.10.2026
Simon64267%23.04.2026
Nicolai62433%15.10.2026
Andreas K6060%01.10.2026
Ante6060%21.05.2026
Henrik6060%20.08.2026
Kjell-Arne6060%12.02.2026
Stian6060%16.12.2025
Mikkel E5050%23.04.2026
Thomas5050%15.10.2026
Jan42250%08.10.2026
Ken-Marius4040%20.08.2026
Espen k31233%01.03.2026
Fredrik31233%06.11.2025
Silje31233%12.06.2025
Niklas S3030%08.10.2026
Sebastian3030%15.10.2026
Øyvind3030%29.01.2026
Andreas Wright220100%14.05.2026
Gunnar220100%06.05.2026
Lars M220100%06.11.2025
Nils Olaf220100%18.03.2026
Oskar220100%12.06.2025
Andreas S21150%18.09.2025
Britt I21150%09.10.2025
Christer21150%12.03.2026
Gabriel 21150%15.01.2026
Ingerid21150%30.10.2025
Martin21150%18.09.2025
Merethe21150%12.03.2026
Svein Arne21150%21.05.2026
Mindaugas2020%11.06.2026
Ola2020%23.04.2026
Simon Bower2020%20.08.2026
Andreas F110100%06.05.2026
Christian P110100%21.05.2026
Dana110100%11.06.2026
Emil M110100%15.07.2026
Henrik H110100%29.01.2026
Ivar110100%04.12.2025
Johan Ante110100%18.03.2026
Lars Yngve110100%14.05.2026
Stig-Emil110100%23.04.2026
Vigdis110100%01.03.2026
Andreas P1010%08.05.2025
Atle1010%26.03.2026
Fred A1010%12.02.2026
Gabriel w1010%26.03.2026
Gøran1010%14.05.2026
Hans Petter1010%08.04.2026
Hege1010%04.09.2025
Johan1010%28.08.2025
John Arne1010%30.10.2025
Odin1010%24.04.2025
Ole Johan Triumf1010%18.03.2026
ole-Andre1010%06.03.2025
Rita1010%09.10.2025
Ronny1010%15.07.2026
Roy1010%10.07.2025
Simen1010%25.09.2025
Svein1010%03.07.2025
Vidar E1010%06.03.2025
Statistikk: Lasse Mikael - Tromsø Dartklubb