Tilbake til statistikk

Andreas K

559 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 110 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Andreas K mot Stig Emil1 kamper · sist 21.03.2024
1–0
Klubbkveld 21.3
21.03.2024
Runde 16Seier
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Sebastian31181358%22.10.2026
Nicolai29121741%27.08.2026
Ante28131546%24.09.2026
Vegar2642215%22.10.2026
Øyvind2351822%15.10.2026
Kjell-Arne2113862%08.10.2026
Thomas1814478%24.09.2026
ole-Andre179853%15.10.2026
Ola1661038%17.09.2026
Ronny1512380%17.09.2026
Lasse12120100%13.08.2026
Simon12120100%25.06.2026
Rita128467%08.10.2026
Stian128467%09.07.2026
Anders125742%15.07.2026
Christian123925%18.06.2026
Ørjan11110100%22.10.2026
Espen k119282%28.05.2026
Henrik118373%22.10.2026
Martin105550%15.10.2026
Mindaugas104640%23.07.2026
Espen H98189%22.10.2026
Hege96367%15.10.2026
Oxana880100%03.09.2026
Merethe84450%12.06.2025
Emil M660100%15.10.2026
Lasse Mikael660100%01.10.2026
Sara660100%22.10.2026
Britt I65183%06.05.2026
Simen550100%23.04.2026
Niklas S54180%20.08.2026
Emma440100%01.10.2026
Gunnar440100%31.03.2025
Ingerid440100%14.05.2026
Marius440100%01.10.2026
Vigdis440100%17.09.2026
Espen43175%16.12.2025
Fred A43175%15.10.2026
Andreas P41325%12.03.2026
Christer330100%10.09.2026
Håvard330100%26.03.2026
Johan Ante330100%15.10.2026
Silje330100%24.09.2026
Arnt32167%08.05.2025
Gabriel 32167%15.01.2026
Mikkel E32167%08.04.2026
Odin32167%18.06.2026
Rolf32167%19.12.2024
Simon Bower31233%17.09.2026
Sissel31233%24.10.2024
Kjetil3030%25.04.2024
Aksel S220100%13.08.2026
Andreas Wright220100%14.05.2026
Atle220100%25.06.2026
Bjørn Ola220100%23.04.2026
Gabriel w220100%01.05.2025
Gøran220100%24.09.2026
Ida220100%25.04.2024
Lars Yngve220100%06.05.2026
meka220100%11.09.2025
Raymond220100%09.01.2025
Stig Morten220100%22.10.2026
Kim Remi21150%28.05.2026
Svein Arne21150%12.03.2026
Lars Georg2020%31.10.2024
Oskar2020%27.08.2026
Adrian110100%18.06.2026
Andreas S110100%02.07.2026
Britt110100%17.10.2024
Christian P110100%16.04.2026
Daniel AA110100%19.06.2025
Erik K110100%16.12.2025
Erlend F110100%06.05.2026
Even110100%18.06.2026
Fredrik110100%09.10.2025
Fredrik Nilsen110100%13.03.2025
Håkon110100%29.05.2025
Ivar110100%22.01.2026
Jan110100%10.09.2026
Jon Gunnar110100%20.08.2026
Jon Mikkel110100%12.03.2026
Jonas110100%27.03.2025
Julie110100%08.01.2026
Juuso110100%09.07.2026
Ken-Marius110100%23.04.2026
Lars g110100%06.03.2025
Lars M110100%13.08.2026
Markus110100%06.02.2025
Mathias110100%05.12.2024
Nikita110100%05.06.2025
Nils Johan110100%25.06.2026
Patrik110100%21.11.2024
Sondre110100%04.02.2024
Stein Erik110100%14.11.2024
Stig Emil110100%21.03.2024
Svein110100%03.07.2025
Svein Olav110100%06.06.2024
Svein Ole110100%24.10.2024
Tom110100%05.02.2026
Tom A110100%18.06.2026
Vebjørn110100%16.04.2026
Ørjan M110100%05.06.2025
Frode1010%04.02.2024
Geir Arne1010%22.08.2024
JP1010%22.08.2024
Morten1010%31.07.2025
Oddny1010%08.02.2024
Robert1010%15.08.2024
Roy1010%23.07.2026
Sigmunn1010%15.02.2024
Statistikk: Andreas K - Tromsø Dartklubb