Tilbake til statistikk

Emil M

141 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 57 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Emil M mot Andreas K6 kamper · sist 15.10.2026
0–6
Klubbkveld 15.10.2026
15.10.2026
KvartfinaleTap
Klubbkveld 08.10.2026
08.10.2026
Runde 21–2Tap
Klubbkveld 08.10.2026
08.10.2026
KvartfinaleTap
Klubbkveld 17.09.2026
17.09.2026
Runde 16Tap
Klubbkveld 10.09.2026
10.09.2026
KvartfinaleTap
Klubbkveld 28.05.2026
28.05.2026
Runde 16 (B-cup)Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Simon87188%15.10.2026
Nicolai72529%01.10.2026
Andreas K6060%15.10.2026
Gøran53260%24.09.2026
Lasse53260%24.09.2026
Henrik52340%08.10.2026
Marius52340%08.10.2026
Kjell-Arne51420%10.09.2026
Lars Yngve43175%15.10.2026
Ingerid42250%13.08.2026
Niklas S41325%24.09.2026
Ronny41325%15.10.2026
Stian41325%11.06.2026
Ken-Marius4040%06.05.2026
Emma330100%28.05.2026
Gunnar32167%18.06.2026
Andreas Wright31233%23.04.2026
Ørjan31233%10.09.2026
Christer3030%21.05.2026
Espen H3030%10.09.2026
Merethe3030%17.09.2026
Mikkel E3030%04.06.2026
ole-Andre3030%01.10.2026
Sebastian3030%02.07.2026
Andreas F220100%03.09.2026
Simen21150%06.05.2026
Vegar21150%23.04.2026
Ante2020%08.04.2026
Erik2020%28.05.2026
Martin2020%01.10.2026
Mindaugas2020%15.07.2026
Odin2020%15.10.2026
Andreas W110100%04.06.2026
Atle110100%23.04.2026
Bjørn Ola110100%30.04.2026
Britt I110100%18.03.2026
Christian P110100%18.03.2026
Gabriel w110100%14.05.2026
Henrik H110100%29.01.2026
Ivar110100%17.02.2026
Jan110100%11.06.2026
Marcus110100%17.02.2026
Meka110100%02.07.2026
Nikita110100%30.04.2026
Oxana110100%30.04.2026
Sissel110100%18.06.2026
Zjef110100%01.10.2026
Aksel S1010%11.06.2026
Fredrik1010%13.08.2026
Hege1010%23.02.2026
Håvard1010%14.05.2026
Lasse Mikael1010%15.07.2026
Ola1010%05.02.2026
Rita1010%18.06.2026
Svein Arne1010%23.04.2026
Vigdis1010%17.09.2026
Øyvind1010%17.02.2026
Statistikk: Emil M - Tromsø Dartklubb