Tilbake til statistikk

Emil M

141 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 57 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Simon87188%15.10.2026
Nicolai72529%01.10.2026
Andreas K6060%15.10.2026
Gøran53260%24.09.2026
Lasse53260%24.09.2026
Henrik52340%08.10.2026
Marius52340%08.10.2026
Kjell-Arne51420%10.09.2026
Lars Yngve43175%15.10.2026
Ingerid42250%13.08.2026
Niklas S41325%24.09.2026
Ronny41325%15.10.2026
Stian41325%11.06.2026
Ken-Marius4040%06.05.2026
Emma330100%28.05.2026
Gunnar32167%18.06.2026
Andreas Wright31233%23.04.2026
Ørjan31233%10.09.2026
Christer3030%21.05.2026
Espen H3030%10.09.2026
Merethe3030%17.09.2026
Mikkel E3030%04.06.2026
ole-Andre3030%01.10.2026
Sebastian3030%02.07.2026
Andreas F220100%03.09.2026
Simen21150%06.05.2026
Vegar21150%23.04.2026
Ante2020%08.04.2026
Erik2020%28.05.2026
Martin2020%01.10.2026
Mindaugas2020%15.07.2026
Odin2020%15.10.2026
Andreas W110100%04.06.2026
Atle110100%23.04.2026
Bjørn Ola110100%30.04.2026
Britt I110100%18.03.2026
Christian P110100%18.03.2026
Gabriel w110100%14.05.2026
Henrik H110100%29.01.2026
Ivar110100%17.02.2026
Jan110100%11.06.2026
Marcus110100%17.02.2026
Meka110100%02.07.2026
Nikita110100%30.04.2026
Oxana110100%30.04.2026
Sissel110100%18.06.2026
Zjef110100%01.10.2026
Aksel S1010%11.06.2026
Fredrik1010%13.08.2026
Hege1010%23.02.2026
Håvard1010%14.05.2026
Lasse Mikael1010%15.07.2026
Ola1010%05.02.2026
Rita1010%18.06.2026
Svein Arne1010%23.04.2026
Vigdis1010%17.09.2026
Øyvind1010%17.02.2026
Statistikk: Emil M - Tromsø Dartklubb