Tilbake til statistikk

Lars Yngve

101 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 57 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Gøran52340%15.10.2026
Simon42250%03.09.2026
Emil M41325%15.10.2026
Marius4040%25.06.2026
Oxana4040%30.04.2026
Emma32167%04.06.2026
Vigdis32167%30.04.2026
Espen H3030%17.09.2026
Ingerid3030%25.06.2026
Ken-Marius3030%23.04.2026
Merethe3030%14.05.2026
Ørjan3030%14.05.2026
Erlend S220100%01.03.2026
Christian P21150%18.03.2026
Anders2020%22.01.2026
Andreas K2020%06.05.2026
Bjørn Ola2020%30.04.2026
Espen k2020%04.06.2026
Fred A2020%17.09.2026
Henrik2020%21.05.2026
Kjell-Arne2020%25.06.2026
Nils Johan2020%18.03.2026
Ola2020%04.06.2026
Oskar2020%03.09.2026
Stian2020%21.05.2026
Øyvind2020%03.09.2026
Andreas F110100%06.05.2026
Andreas Wright110100%23.02.2026
Dana110100%21.05.2026
Stig Emil110100%08.04.2026
Aksel S1010%14.05.2026
Anders P1010%22.01.2026
Atle1010%30.04.2026
Britt I1010%21.05.2026
Fredrik1010%25.06.2026
Gabriel w1010%18.03.2026
Hege1010%05.02.2026
Henrik B1010%02.04.2026
Henrik J1010%05.02.2026
Johan Ante1010%02.07.2026
John-Are1010%17.09.2026
Lars S1010%15.10.2026
Lars W1010%02.07.2026
Lasse Mikael1010%14.05.2026
Martin1010%26.03.2026
Mikkel E1010%16.04.2026
Mindaugas1010%17.02.2026
Miri1010%02.07.2026
Nicolai1010%06.05.2026
Odin1010%16.04.2026
ole-Andre1010%02.04.2026
Sara1010%17.09.2026
Sebastian1010%16.04.2026
Simon Bower1010%23.02.2026
Sondre1010%08.01.2026
Torbjørn1010%04.06.2026
Ørjan M1010%26.03.2026
Statistikk: Lars Yngve - Tromsø Dartklubb