Tilbake til statistikk

oskar

119 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 55 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

oskar mot Nicolai9 kamper · sist 08.01.2026
0–9
Klubbkveld 08.01.2026
08.01.2026
Runde 32Tap
Klubbkveld 27.11.2025
27.11.2025
Runde 10–3Tap
Klubbkveld 27.11.2025
27.11.2025
Runde 16Tap
Klubbkveld 21.8
21.08.2025
Runde 30–2Tap
8.5
08.05.2025
Runde 10–2Tap
Klubbkveld 27.2
27.02.2025
Runde 20–2Tap
KK 23.1
23.01.2025
Runde 30–2Tap
Klubbkveld 21/11-2024
21.11.2024
Runde 10–2Tap
Klubbkveld 10.10
10.10.2024
Runde 10–2Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Nicolai9090%08.01.2026
Rita6060%27.08.2026
Ørjan53260%01.10.2026
ole-Andre51420%01.10.2026
Ingerid43175%15.01.2026
Marius42250%01.10.2026
Øyvind41325%13.11.2025
Espen k32167%22.01.2026
Gunnar31233%22.01.2026
Merethe31233%23.02.2026
Ola31233%03.09.2026
Simon31233%15.01.2026
Stian31233%13.11.2025
Andreas P3030%28.08.2025
Sebastian3030%09.01.2025
Vegar3030%27.02.2025
Anders P220100%08.01.2026
Andreas K220100%27.08.2026
Kjell-Arne220100%27.11.2025
Lars Yngve220100%03.09.2026
Sara220100%01.10.2026
Anders21150%23.01.2025
Britt I21150%22.01.2026
Henrik21150%22.01.2026
Lasse21150%12.06.2025
Thomas21150%27.02.2025
Ante2020%01.10.2026
Gabriel 2020%15.01.2026
Lasse Mikael2020%12.06.2025
Martin2020%23.02.2026
Patrik2020%22.01.2026
Rolf2020%03.10.2024
Christian P110100%27.11.2025
Dawid110100%27.08.2026
Kristin110100%07.11.2024
Mathias110100%14.11.2024
Odin110100%27.11.2025
Oxana110100%23.02.2026
Stein Erik110100%24.10.2024
Vigdis110100%15.01.2026
Ørjan M110100%13.11.2025
Arnt1010%08.05.2025
Christer1010%27.08.2026
Emma1010%08.01.2026
Espen H1010%03.09.2026
Hege1010%08.01.2026
Jan Kristian1010%21.11.2024
Johan1010%19.06.2025
John-Are1010%12.06.2025
Kim Remi1010%28.08.2025
meka1010%07.11.2024
morten1010%14.11.2024
Ronny1010%13.02.2025
Simen1010%19.06.2025
Stig Morten1010%19.09.2024
Statistikk: oskar - Tromsø Dartklubb