Tilbake til statistikk

Britt I

154 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 62 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Britt I mot Simon10 kamper · sist 18.06.2026
6–4
Klubbkveld 18.06.2026
18.06.2026
Runde 16 (B-cup)Tap
Klubbkveld 26.03.2026
26.03.2026
Runde 32–0Seier
Klubbkveld 19.03.2026
18.03.2026
Runde 11–2Tap
Klubbkveld 22.01.2026
22.01.2026
Runde 22–0Seier
Klubbkveld 14.8
14.08.2025
Runde 13–0Seier
Klubbkveld 29.5
29.05.2025
Runde 10–2Tap
klubbkveld 14.5
15.05.2025
Runde 12–0Seier
klubbkveld 07.11
07.11.2024
Runde 31–2Tap
Klubbkveld 11.4
11.04.2024
Runde 32Seier
Klubbkveld 21.3
21.03.2024
Runde 12–0Seier
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Gunnar116555%10.04.2025
Simon106460%18.06.2026
Merethe82625%29.01.2026
Rita62433%08.04.2026
Andreas K61517%06.05.2026
Øyvind61517%21.05.2026
Nicolai6060%14.08.2025
Ørjan6060%08.04.2026
ole-Andre5050%11.12.2025
Vegar41325%07.11.2024
Sebastian4040%15.05.2025
Stian4040%11.09.2025
Atle32167%06.05.2026
Espen k31233%22.10.2026
Kjell-Arne31233%06.05.2026
Anders3030%21.05.2026
Arnt3030%13.02.2025
Mikkel E3030%08.04.2026
Ola3030%28.12.2024
Ida220100%25.04.2024
Sara220100%22.10.2026
Silje220100%10.04.2025
Gabriel 21150%22.01.2026
Lasse Mikael21150%09.10.2025
Oskar21150%22.01.2026
Svein Olav21150%02.01.2025
Andreas P2020%18.04.2024
Ante2020%27.02.2025
Espen2020%11.12.2025
Kjetil2020%20.06.2024
Martin2020%31.03.2025
Morten I2020%11.12.2025
Raymond2020%21.03.2024
Alexsander110100%28.12.2024
Andreas S110100%08.04.2026
Birgitte110100%10.10.2024
Henrik H110100%29.01.2026
Jon Mikkel110100%29.01.2026
Kjetil A110100%13.02.2025
Lars Yngve110100%21.05.2026
Nikita110100%29.05.2025
Rolf110100%10.10.2024
Christian1010%15.02.2024
Emil M1010%18.03.2026
Espen H1010%22.10.2026
Gabriel w1010%21.05.2026
Geir Arne1010%22.10.2026
Hege1010%18.05.2024
Ivar1010%18.03.2026
Jan Erik1010%09.10.2025
Lasse1010%31.03.2025
Marius1010%18.06.2026
Markus1010%10.04.2025
Meka1010%08.04.2026
Mindaugas1010%18.06.2026
Niklas S1010%21.05.2026
Nils Henrik1010%18.05.2024
Oxana1010%13.02.2025
Ronny1010%28.12.2024
Simen1010%06.05.2026
Thomas1010%20.03.2025
Vebjørn1010%18.06.2026
Statistikk: Britt I - Tromsø Dartklubb