Tilbake til statistikk

Britt I

154 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 62 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

Britt I mot Stian4 kamper · sist 11.09.2025
0–4
Klubbkveld 11.9
11.09.2025
Runde 30–2Tap
Klubbkveld 11.9
11.09.2025
Runde 32Tap
Klubbkveld 14.8
14.08.2025
Runde 20–3Tap
Klubbkveld 27.2
27.02.2025
Runde 30–2Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Gunnar116555%10.04.2025
Simon106460%18.06.2026
Merethe82625%29.01.2026
Rita62433%08.04.2026
Andreas K61517%06.05.2026
Øyvind61517%21.05.2026
Nicolai6060%14.08.2025
Ørjan6060%08.04.2026
ole-Andre5050%11.12.2025
Vegar41325%07.11.2024
Sebastian4040%15.05.2025
Stian4040%11.09.2025
Atle32167%06.05.2026
Espen k31233%22.10.2026
Kjell-Arne31233%06.05.2026
Anders3030%21.05.2026
Arnt3030%13.02.2025
Mikkel E3030%08.04.2026
Ola3030%28.12.2024
Ida220100%25.04.2024
Sara220100%22.10.2026
Silje220100%10.04.2025
Gabriel 21150%22.01.2026
Lasse Mikael21150%09.10.2025
Oskar21150%22.01.2026
Svein Olav21150%02.01.2025
Andreas P2020%18.04.2024
Ante2020%27.02.2025
Espen2020%11.12.2025
Kjetil2020%20.06.2024
Martin2020%31.03.2025
Morten I2020%11.12.2025
Raymond2020%21.03.2024
Alexsander110100%28.12.2024
Andreas S110100%08.04.2026
Birgitte110100%10.10.2024
Henrik H110100%29.01.2026
Jon Mikkel110100%29.01.2026
Kjetil A110100%13.02.2025
Lars Yngve110100%21.05.2026
Nikita110100%29.05.2025
Rolf110100%10.10.2024
Christian1010%15.02.2024
Emil M1010%18.03.2026
Espen H1010%22.10.2026
Gabriel w1010%21.05.2026
Geir Arne1010%22.10.2026
Hege1010%18.05.2024
Ivar1010%18.03.2026
Jan Erik1010%09.10.2025
Lasse1010%31.03.2025
Marius1010%18.06.2026
Markus1010%10.04.2025
Meka1010%08.04.2026
Mindaugas1010%18.06.2026
Niklas S1010%21.05.2026
Nils Henrik1010%18.05.2024
Oxana1010%13.02.2025
Ronny1010%28.12.2024
Simen1010%06.05.2026
Thomas1010%20.03.2025
Vebjørn1010%18.06.2026