Tilbake til statistikk

oskar

119 spilte kamper (Monrad og sluttspill) mot 55 motstandere. Walkover og turneringer som ikke telles i statistikk er ikke med. Rekord krever minst 3 kamper.

oskar mot Marius4 kamper · sist 01.10.2026
2–2
Klubbkveld 01.10.2026
01.10.2026
Runde 16Seier
Klubbkveld 13.11.2025
13.11.2025
Runde 11–2Tap
Klubbkveld 28.08.25
28.08.2025
Runde 32Seier
Klubbkveld 21.8
21.08.2025
Runde 11–2Tap
Lukk
MotstanderKamperSeireTapWin %Sist møtt
Nicolai9090%08.01.2026
Rita6060%27.08.2026
Ørjan53260%01.10.2026
ole-Andre51420%01.10.2026
Ingerid43175%15.01.2026
Marius42250%01.10.2026
Øyvind41325%13.11.2025
Espen k32167%22.01.2026
Gunnar31233%22.01.2026
Merethe31233%23.02.2026
Ola31233%03.09.2026
Simon31233%15.01.2026
Stian31233%13.11.2025
Andreas P3030%28.08.2025
Sebastian3030%09.01.2025
Vegar3030%27.02.2025
Anders P220100%08.01.2026
Andreas K220100%27.08.2026
Kjell-Arne220100%27.11.2025
Lars Yngve220100%03.09.2026
Sara220100%01.10.2026
Anders21150%23.01.2025
Britt I21150%22.01.2026
Henrik21150%22.01.2026
Lasse21150%12.06.2025
Thomas21150%27.02.2025
Ante2020%01.10.2026
Gabriel 2020%15.01.2026
Lasse Mikael2020%12.06.2025
Martin2020%23.02.2026
Patrik2020%22.01.2026
Rolf2020%03.10.2024
Christian P110100%27.11.2025
Dawid110100%27.08.2026
Kristin110100%07.11.2024
Mathias110100%14.11.2024
Odin110100%27.11.2025
Oxana110100%23.02.2026
Stein Erik110100%24.10.2024
Vigdis110100%15.01.2026
Ørjan M110100%13.11.2025
Arnt1010%08.05.2025
Christer1010%27.08.2026
Emma1010%08.01.2026
Espen H1010%03.09.2026
Hege1010%08.01.2026
Jan Kristian1010%21.11.2024
Johan1010%19.06.2025
John-Are1010%12.06.2025
Kim Remi1010%28.08.2025
meka1010%07.11.2024
morten1010%14.11.2024
Ronny1010%13.02.2025
Simen1010%19.06.2025
Stig Morten1010%19.09.2024